Překonat svůj útes

Získejte přehled a jistotu v řízení své firmy a sebe

Přehled podniku

Když neřídíme situaci, začne ona řídit nás, někdo či něco se už chopí volantu. Až bude čas, může být pozdě. Mít tak řídící desku s pár tlačítky, která většinu času zastane autopilota. Jak na to?

Záměr podniku

Změnit svou situaci okamžitě nemůžeme, ale vždy lze změnit směr, kterým jdeme - zvolit kam, s kým a proč. Zvážit riziko a rozhodnout se v nejistotě. Udělat první kroky a vytrvat. A nad stromy vidět i les. Jak?

Firemní poradenství

Řízení podniku

Někdy je zapotřebí konat a to i věci, které nejsou populární, nejdou nám a nechce se nám do nich. Jak se zorientovat a zachovat v nečitelné situaci?

Firemní poradenství

Majitel podniku

Majitel podniku je v rozhodování sám. Ostatní to mohou komentovat a hodnotit, ale zodpovědnost za firmu, její závazky a klienty je ve finále jen na něm. Jak se cítit v souladu se svou volbou a získat faktickou podporu okolí?

Napřed

Být o krok napřed, to se snadno řekne - jste úspěšní ve svém oboru, teď zbývá leda "poraď si sám". Kdo vede, bývá "napřed". Navíc je zodpovědný. A to nejen za sebe a za ty, které a kam vede, ale i za to, co již dokázal. Zpovídá se sám sobě. Předpokládá se, že si poradí, s firmou i se sebou. Může to i ono, ale napřed ... Jak ven ze zajetých kolejí?